0 آیتم ها - تومان
0
  • هیچ محصولی در سبد خرید موجود نیست.

درباره ما

ما سلامتی شما را متحول می کنیم

شرکت ماندگار پخش سپنتا با هدف حمایت از محصولات کشاورزی ارگانیک ایرانی در سال ۹۷ آغاز به فعالیت نموده است و مأموریت این شرکت تأمین تولیدات ایرانی با بهترین کیفیت و با کمترین واسطه بصورت مستقیم از کشاورزان پر تلاش جهت رونق اقتصاد روستایی و رساندن آن با کمترین هزینه و واسطه به مردم عزیز کشورمان میباشد.

نام تجاری ثبت شده این شرکت  ” پیشوک ” می باشد که برگرفته از نام گیاه خوراکی زعفران وحشی با نام محلی ” پی شوک ” یا زعفران جو قاسم که یکی از گونه های سرده ی زعفران است که در تپه ها و دشت های سنگلاخی منطقه زاگرس از ارتفاع ۱۰۰۰ تا ۲۵۰۰ متری می روید. از آن جایی که زعفران ارایه شده توسط کشاورزان طرف قرارداد ما این محصول اصیل ایرانی را کاملاً ارگانیک ، بدون دخالت آبیاری صنعتی و سازگار با طبیعت تولید نموده و با کیفیت تضمین شده تأمین می نمایند ، این نام را که گویای طبیعت و اصالت منحصر به فرد محصولات ما می باشد ، برای تمامی محصولات مجموعه مان برگزیده ایم.

نکته مهم قابل توجه آن است که چشم انداز نهایی این مجموعه ، ارتقاء صنعت بسته بندی و صادرات و ارایه محصولات اصیل و ارگانیک ایرانی به بازارهای جهانی است که در آینده نه چندان دور با توجه به ساز و کارهای قانونی و قوانین کشور برای آن برنامه ریزی میگردد ، لذا حساسیت مجموعه روی ارایه محصولات با کیفیت از ابتدای شروع فعالیت متمرکز می باشد.

به اطلاع همراهان گرامی میرساند که محصولات اصیل کشاورزی ایرانی همچون برنج خوش عطر و خوش پخت و چای خوش رنگ و خوش طعم ایرانی نیز در سبد محصولات این شرکت قرار خواهد گرفت.

ما قول می دهیم که ...

تمامی محصولات ما کاملاً اورگانیک و از بهترین مزارع دست چین شده است و در صورت عدم رضایت شما از محصول انتخابی، رضایت شما را به صورت کامل جلب نمائیم. تضمین ما کیفیت محصولات ماست

نظرات مشتریان

ما برای هدایای روز کارمند برای شرکت خود از این محصول استفاده کردیم که با توجه به عطر و طعم ماندگار آن باعث ماندگاری هدیه ما در ذهن کارمندان ما شد که از این بابت سپاسگزاریم.

حسین بختیاری

مدیر ارتباطات عصر فردا

ما همواره در رستوران خود از مرغوب ترین مواد غذایی استفاده می کنیم که خداروشکر شرکت پیشوک از این لحاظ پیشتاز کیفیت می باشد و طعم و رنگ واقعی زعفران نشان از اصالت آن می باشد.

دانیال رحمانی

مدیر رستوران سعادت

ما برای خرید هر ساله شرکت خود به مقدار زیادی زعفران نیاز داشتم که البته هیچ کدام از شرکت ها حاضر به ارسال تست به ما نبودند اما شرکت شما با کمال میل این موضوع را انجام دادند.

آرزو غلامی

مدیر تدارکات داخلی

ما برای ساخت کیک های فانتزی خود همواره از زعفران استفاده می کنیم و از زمانی که این محصول را دریافت کرده ایم طعم و بوی خوبی به محصولات ما داده است و از این بابت ممنونیم.

مسعود خلیلی

مدیر فروش داخلی

ما برای ساخت کیک های فانتزی خود همواره از زعفران استفاده می کنیم و از زمانی که این محصول را دریافت کرده ایم طعم و بوی خوبی به محصولات ما داده است و از این بابت ممنونیم.

کامران عبدالله وند

بازاریاب مواد غذایی

کلیدواژه خود را وارد کنید