0 آیتم ها - تومان
0
  • هیچ محصولی در سبد خرید موجود نیست.
چرا از پیشوک خرید کنیم؟

چرا از پیشوک خرید کنیم؟

مأموریت گروه ماندگار پخش سپنتا فراهم آوردن بستری است برای دسترسی آسان به زعفران مرغوب ایرانی از هر نقطه کشور.
وجه تمایز ” زعفران پیشوک “ در ارائه باکیفیت‌ترین زعفران اصیل ایرانی، پشتیبانی، خدمات و امکاناتی است که به تفصیل برای شما بیان خواهیم کرد تا خاطره‌ای به خوش عطری زعفران از پیشوک در ذهن شما باقی بماند.
زعفران ، نگین سفره ایرانی است. حرمت سفره و قدر این نگین را، با اعتماد برگرفته از رضایت شما حفظ می‌کنیم. آنچه شما را متقاعد می‌کند ما را متعهدتر…
در تلاشیم تا محدوده خرید شما را فارغ از زمان و مکان، به اندازه یک جهان وسعت دهیم. از همین رو دلایل انتخاب پیشوک را در خلق و حفظ ارزش‌هایی جستجو می‌نماییم که با افتخار به آن اشاره کرده‌ایم.

خرید مستقیم از تولیدکننده باکیفیت‌ترین زعفران در جهان

خراسان پایتخت زعفران جهان بوده و هست. نسل به نسل مردم این سرزمین بیش از ۷۰۰ سال است که آموخته‌های پدران خود را با دانش روز آمیخته‌اند تا پشتوانه تولید و ارائه بهترین زعفران جهان باشند. خراسان و زعفران، دو نام غیرقابل‌تفکیک از یکدیگرند. از همین رو اگر پیش از این برای خرید زعفران اقدام کرده باشید، حتماً نام خراسان و زعفران بی‌مثالش را شنیده‌ یا پشت بسته‌بندی‌‌ها، ویترین یا تابلوی فروشگاه‌ها دیده‌اید.

ارائه گواهینامه تضمین کیفیت

تضمین کیفیت طلای سرخ از اولویت‌های اصلی گروه پیشوک است که در گام اول با تأیید چشمی کارشناسان زعفران انجام گرفته و برای بررسی آزمایش‌های تخصصی‌تر، در آزمایشگاهی مجهز مورد بررسی تخصصی قرار می‌‌گیرد.

دارای بسته‌بندی‌های محافظ کیفیت 

گروه پیشوک با دقت و بهره‌گیری از بسته‌بندی‌های جدید تلاش می‌کند از کیفیت اولیه محصول حفاظت کرده تا از بروز مشکلات عنوان شده جلوگیری کند. گروه پیشوک علاوه بر حفظ کیفیت اولیه محصولات، برای زیبایی، خاص بودن و مطابقت بسته‌بندی‌ها با سلیقه مشتریان، اهمیت ویژه‌ای قائل است. با این حال بر خلاف محصولات موجود در بازار، به منظور تثبیت کیفیت محصول، زعفران خریداری شده فقط بعد از ثبت سفارش و تا زمان تحویل به مشتری، در بسته‌بندی قرار خواهد گرفت.

تضمین بهترین قیمت

گروه پیشوک با اطمینان تضمین می‌کند که اگر در بازار، زعفرانی با مشخصات، کیفیت و بسته‌بندی مشابه و البته با قیمتی ارزان‌تر نخواهید یافت.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید